Kondensatorë Disk Qeramikë HV

Tensioni i vlerësuar 1KV në 70KV, Materiale qeramike dielektrike të klasës N4700 (T3M)

Kondensatorët e çimentos me qeramike HV

Në dispozicion nga 20KV në 150KV, Ndërtim me një disk dhe dyfishtë.

Diodat ndreqëse të tensionit të lartë

Koha e rikuperimit ultra të shpejtë, rryma e lartë e rrymës dhe rezistenca ndaj goditjes

Rezistenca e Filmit të Dendur të Lartë

Lloji i disponueshëm planar dhe cilindrik, Tolerancë deri në 0.1%

MIRESEVINI

Grenlandë

HVC është Kina e lartë High Voltage qeramike Capacitor Prodhuesi, Prodhuesi i kondensatorit të kapakut  Themeluar në 1999, me fabrikën e prodhimit prej 6000 metër katror në Kinën Jugore, ne jemi të specializuar në komponentë të tensionit të lartë, të tilla si kondensatorë çelësash të dyerve të tensionit të lartë, kondensatorë disk të qeramikës me tension të lartë

PRODHIMI

workingplant

Për kondensatorët qeramikë HV me tension të vlerësuar DC nga 1kv në 50kv dhe kapacitet deri në 15000pf në 40KV. Ne përdorim të njëjtin standard të Vishay. Ne kemi të dy stilin e diskut qeramike dhe stilin e pulës së dyerve. Kapakët e stileve të butonit tonë të derës tashmë të përdorur gjerësisht në rrjetet inteligjente të SHBA dhe Gjermanisë. Disku qeramik një tashmë

NA KONTAKTONI

kujdesit të konsumatorëve

Tel: + 86-755-61167757

Email:[email mbrojtur]